WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:51 pm

derylash wrote:
ba fratele meu tot bannat e ce ban a dat ala ???
na invatzat shi el warn kick direct bann cont , ip
sa inteleg k nu merge nici acum?
dak nu mai ai ceva de asteptat..pana diseara..knd intra juhziz
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:57 pm

Neutral ok nu are nici un rost sa ma supart aiurea astept sa intre juh ziz !! asa ca keep on playing and have fun !!!! I love you
Back to top Go down
Eskymo
New Member
New Member
Eskymo


Posts : 19
Join date : 2007-11-17

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 8:59 pm

au trecut 20 de ore de cant un gm putin ametit dupa o noapte de discoteca..da un ban..si nimeni nu ia masuri..knight fiind singurul car eincearca sa repare greseala colegului sau.....Nus fratilor asa vi se pare voua ca ar trebui sa se comporte un Game Master..pun pariu ca After nici macar nu stie ce ar trebui sa faca un game master si da banuri pe ip si pe cont.....Deci Juhziz tie ti sar parea corect doar pt simplul fapt ca mergi prin orash vezi un admin si te duci cu charge spre el sa iei ban ip si cont blocat?Rugam Ownerul sa scoata banu....nu se supara nimeni daca a greist dar cand gresesti trebuie sa si incerci sa iti repari greseala...after vad ca nu incearca si mai zice si ca scuza.."Eram beat aseara ca am venit din club"..Deci fratilor vedeti de acuma nu va mai plimbati prin orash nu mai mergeti nu mai folositi spelurile nu mai dati cu arma nu mai vb ca luati ban ip si delete account....Mai bine jucati turca in joc sau dati cu zaru la un barbut ..poate acolo nu mai zice nimic!!
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 9:06 pm

cum e ma posibil asa ceva
vine ala ametzit de la discoteca si imi da bann ip shi pe cont ???
e rusinos de-a dreptul!!!
avand in vedere ca daca macar l-ar scoate ?? sau sa zica ca a gresit da vad ca nici nu il intereseaza Neutral e Rusinos ce faci ma After sa stie tot srvru sa se fereasca de tine ca esti in stare sa faci multe prostii!!! ce vreis a fac cand vad un hordac sa ii zic bro hai shi fa un kill pe mine ca eu daca dau in tine iau bann!!
Back to top Go down
Eskymo
New Member
New Member
Eskymo


Posts : 19
Join date : 2007-11-17

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 12:00 am

bey eu stau si ma gandesc e nevoie sa stam 2 sapt sa intre cineva sa coata banu?King sa chinui toata ziua si nu a reusit..deci chiar nu isi da nimeni interesu?Daca voi nu vreti noi dc am vrea?
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 4:22 am

Eskymo wrote:
bey eu stau si ma gandesc e nevoie sa stam 2 sapt sa intre cineva sa coata banu?King sa chinui toata ziua si nu a reusit..deci chiar nu isi da nimeni interesu?Daca voi nu vreti noi dc am vrea?
lasa`mi si tu ip-u si accountu knd intra juhziz zic de amandoi
Back to top Go down
Eskymo
New Member
New Member
Eskymo


Posts : 19
Join date : 2007-11-17

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 12:45 pm

multumesc de intelegere Knight..dar eu nu am ip banat ...eram defata cand a luat dude ban....si am vb si cu After ieri sa scaota banu lu' dude...si atunci mia zis ca sa imbatat si chestii de genu:| Sa zicem ca nu am ban dar ma simpt ca un banat...ca tovarashu meu de joaca sta pe loc:|....Multumim de intelegere Knight:*
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 1:02 pm

hai knight frate vb cu juh sa scoata bannu ala ca stau aiurea pe tusa shi postez pe forum Neutral e sec tare
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 2:54 pm

Unbanned
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 3:14 pm

sarumana pt ca ai scos bannul e un pas inainte
dar tot am caracter locked!!!
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 4:37 pm

derylash wrote:
sarumana pt ca ai scos bannul e un pas inainte
dar tot am caracter locked!!!
lol..cum locked?ce zice?
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 8:39 pm

https://servimg.com/view/11723365/7
uitate shi tu sa nu zici ca fac mijto
Back to top Go down
Eskymo
New Member
New Member
Eskymo


Posts : 19
Join date : 2007-11-17

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 4:12 pm

Haida fratilor cu unlock caracteru ala sa pot capaci odata hoarda..alaturi de dude:*
Back to top Go down
Sponsored content





ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ma sa mor eu daca am mai vazut asa ceva
» si inca ceva

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: Cereri de Ban/Unban-
Jump to: