WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:12 am

Ba AFTER al mai mare gm explica-mi de ce am luat bann pe ip!!??????
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:16 am

zi-mi de ce am luat bann pe ip is caracteru Dude?????
Back to top Go down
Eskymo
New Member
New Member
Eskymo


Posts : 19
Join date : 2007-11-17

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:16 am

asta e nesimtire care se face oleak mai bun la alianta trebe sa ia ban?Eram cu el in casa si de odata vedem ban ip si pt ce ca a dat o data cu sabiuta in gm care nici macar nu la atins!!!intra Nenea After si face el legea ca e smeker si da ban pe ip....fara explicatii fara nimic...as vrea sa vad si eu un motiv pt acel ban
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:19 am

ba deci nu e posibil cum imi dai bann pe ip pt nimik avand in vedere ca nici nu mori shi erau shi 3 guards pe tine vreau shi eu explicatzia pt acest bann shi mai e shi eskymo cu mine in casa el joaca de la laptop shi nu ii vine sa creada !!!!
explica-mi cum e cu bann shi de c e nu warrning sau anuntza ca esti gm nu imi dai direct bann pe ip!!
Back to top Go down
popicu
New Member
New Member



Posts : 3
Join date : 2007-11-24

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:48 am

Ba nene After nu se face asa ceva daca dai ban pe ip si nene zi motivul pt care ai dat nu dispari asa fara sa spui nimic .Daca o tine-ti tot asa o sa se aleaga pafu de server ......si o sa se aleaga o sa vedeti .....NO COMMENT nene After mare pacat
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 9:25 am

banurile sau dat pentru ca .. au si anuntat ca nuami e voie cu bugu de la druid 2 hakcuri speed si multe altele ban ramane .. imi pare rau nu sunt gm dar sa anuntat
Back to top Go down
Eskymo
New Member
New Member
Eskymo


Posts : 19
Join date : 2007-11-17

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 1:19 pm

"Eu" ba pretene ce bug speed u esti turbat..nu sa anuntat nimic ca eu eram eram online...ma pish pe el bug de druid ca nu avea nimic e Warrior si era in orash..si scuzama era in SW chair crezi ca sa dus omu acolo sa se plimbe cu speed prin sw..ce draq ai turbat?
Face bine si scoateti banu ca e dat degeaba...nu avea c face adminu 5 dim decat sa dea ban la astia care se chinuie pe serv!.Si inainte sa mai zici dume de astea gandestete ca aseara adminu a anunat ca nu mai e voie cu bugu si cei ce vor fi prins vor primi delete caracter..scuzama omu are ban ip!!.>DEci EU stau in banca ta ca stai bene..daca nu stii despre ce e vb lasate!!


Last edited by on Sat Nov 24, 2007 1:23 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 1:21 pm

ba baiatule deci i pun printuri cand dte atacam ti-am dat odata cu charge avand in vedere ca e warrior shid e 3 ori cu sprint
iti pun print ai inebunit ce speed sa am
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: cum imi dai bann pt hack la druid ma ?? daca is warrior ????   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 1:24 pm

Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: ????   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 1:26 pm

Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 1:46 pm

si eu tot cer unban .... dar in zadar Smile
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 2:09 pm

freezy tie ti sa zis k nu tie se scoate banul clar..poti cauta alt srv
derylash o sa intre after sa te lamureasca
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 2:56 pm

Knight wrote:
freezy tie ti sa zis k nu tie se scoate banul clar..poti cauta alt srv
derylash o sa intre after sa te lamureasca

frate dar vreau sa ma joc pe underworld...Smile

1 sansa merit si eu Sad
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:16 pm

ba freez fatzi topic tata nu te certa aici la mine el inteleg a luat shi el bann dar eu de ce am luat shi de ce nu mi se scoate??
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:45 pm

derylash lasa`mi ip si account

@freezy nu ma impresioneaza semnaturile tale
Back to top Go down
popicu
New Member
New Member



Posts : 3
Join date : 2007-11-24

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:50 pm

bai fratilor ce BAN pt bug de Druid cind el juca cu Warrior .Dude il chema pe warr sa intre Aftar si sa ne lamureasca si pe noi ca jucam si ne trezim cu ban asa aiurea .Si inca ceva daca a-r trebui sa dea ban pt speed a-r trebui sa dea la 90% din server .
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 4:53 pm

contul e dude dar ip e variabil azi mi la schimbat asa ca scoate te rog doar de pe cont !!
86.107.1.191 asta era ip-ul de aseara!!
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:23 pm

popicu wrote:
bai fratilor ce BAN pt bug de Druid cind el juca cu Warrior .Dude il chema pe warr sa intre Aftar si sa ne lamureasca si pe noi ca jucam si ne trezim cu ban asa aiurea .Si inca ceva daca a-r trebui sa dea ban pt speed a-r trebui sa dea la 90% din server .
hotu neprins..... negustor cinstit Very Happy lol!
faci video si il pui aici dak il vezi pe vreunu cu speed..
iar dak are fly e de ajuns un print
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:26 pm

asta e hotzu neprins negustor cinstit!!! vb lu knight dar treaba e ca nu aveam speed macar de as fi avut a aparut after asa din senin in fatza mea nu stiam cine e e am dat charge treaba mai rea e ca dadeam dmg pe el da nu scadea hp shi ma uitam shi ma gandeam ce plm are asta de nu moare shi apoi bannnnnn!!!!!!! mare asa ca knight te rog frumos scoate bann ca mi-a dat inutil doar ca sa abuze el de talentul sau de a fi al mai MARE GM HORDAC!!!
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:35 pm

vezi acum
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:39 pm

Sad Shocked tot banat e Neutral||
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:41 pm

derylash wrote:
Sad Shocked tot banat e Neutral||
zimi si numele cu care jucai..dak nici atunci nu merge..numa juhziz poate..Smile
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:43 pm

deci contul e dude caracterul tot Dude!!!
Back to top Go down
Knight
Guest




ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:45 pm

derylash wrote:
deci contul e dude caracterul tot Dude!!!
vezi
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 5:46 pm

ba fratele meu tot bannat e ce ban a dat ala ???
na invatzat shi el warn kick direct bann cont , ip
Back to top Go down
Sponsored content





ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Empty
PostSubject: Re: ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!   ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
ba baiatule ai mai vazut asa ceva GM AFTER!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ma sa mor eu daca am mai vazut asa ceva
» si inca ceva

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: Cereri de Ban/Unban-
Jump to: