WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Revers3
Member
Member



Posts : 41
Join date : 2007-10-26

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 11:44 pm

tot ce aveti nevoie de un Raid Mijto e 10 Oameni
1.Warrior tank (full prot) cu 18 k hp bufed
2.Off tank (in caz ca cedeaza tankul)
3.3 Healeri priest/paladin/druid
4.DPS in special rouge/druid/warior/priest
+un noob ca Cs_striker (sau cum sor numi) sa vada cum se face un raid mijto lol!

p.s: mobi din ssc im dau 50 dmg sau block(60%)
bossi din SSC im dau max 2.5 k (1.5 k hit normal/1k)
p.s 2 : mobi din tk im dau numai block
kael da 4 k dmg..dar cu 18 k hp si toti healeri aia puteti sa i faceti
p.s. 3:bt/hjal (aka instante cu t6) daca toti cei care sunt in raid si sunt activi si aveti o tactica buna il puteti sal faceti..

p.s 4:cum vam spus..jucativa mario lol!
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 2:40 am

mai mai ne inveti tu pe noi sa jucam mai bine lasate de wow tati ca ati luat iteme cu buguri Smile) rgoue + hunter = bug asa ca nu ma invata tu pe mine wow dute si joaca tu mario
Back to top Go down
dml
New Member
New Member
dml


Posts : 12
Join date : 2007-10-30

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:02 am

va tot plangeti ca noi folosim buguri... voi dc nu le fol?Neutral asta nu inteleg, faceti atata gura ca domne uite hoarda are si noi navem.. daca vreti imi fac eu char la a si vi buguiesc eu numa sa va odata si ce mai vreti luati t6:|
Back to top Go down
FusioN
New Member
New Member



Posts : 14
Join date : 2007-11-03

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:10 am

a 2 abatere Smile
Back to top Go down
Guppy
Guest




Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:11 pm

reverse are dreptate ( e un pic cam imposibil 18k fara T6 , full enchant , full blue socket stamina , doar poate el e GM la Nihilum dar in fine Wink) he is right !! , nu va mai plangeti si incercati si voi formula asta macar... Neutral
Back to top Go down
Revers3
Member
Member



Posts : 41
Join date : 2007-10-26

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:15 pm

Guppy wrote:
reverse are dreptate ( e un pic cam imposibil 18k fara T6 , full enchant , full blue socket stamina , doar poate el e GM la Nihilum dar in fine Wink) he is right !! , nu va mai plangeti si incercati si voi formula asta macar... Neutral

porky eu zic 18 k BUffed....si sockete de 12 stamina respectin 15 stamina(daca faceti rep cu scale of the sands+cade ce trebe In BT la mobs)faci 15-16 k hp unbuffed si 18 k hp bufed..si cu t6/hyjal/bt gear faci 18 k hp unbuffed Smile
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 1:32 pm

mai reverse tu ai auzit de srveru cornhholio nu fac publicitate pentru ca numai exista server acolo daca prindea pe unu cu un mic bug sau cu speed hack isi lua ban de se vede si voi va laudatisi pe forum ca da am juat cu bugu itemele dar gmii vad ii doar in .... dar nici acolo .CITEZ "va tot plangeti ca noi folosim buguri... voi dc nu le fol?" asta ce da dovada ca sunteti praf nu stiti ce e ala chinuiala
Back to top Go down
dml
New Member
New Member
dml


Posts : 12
Join date : 2007-10-30

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 1:37 pm

vz sa nu plangi pls,ms, atat timp cat un gm nu e in stare sa scripteze un amarat d boss... si apoi se ia cu mn in gura... ca domne nu mai merge bugu d stun... si cand vz colo ca merge... dc nu sa fol bugu.. daca vr sa shtii buguri PM me Neutral daca vr chinuiala GO blizz
Back to top Go down
madarfacar
Member
Member



Posts : 54
Join date : 2007-11-02

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 1:41 pm

Deja numai are rost sa mai bat tastele.....Eu are dreptate......cei care nu folosesc bugu dau dovada ca stiu wow...nu ca reverse care viseaza tank 18k hp....a mai existat un topic despre acest subiect care am dorit sa fie inchis...citeste akolo....
Back to top Go down
Revers3
Member
Member



Posts : 41
Join date : 2007-10-26

Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 9:32 pm

Eu wrote:
mai reverse tu ai auzit de srveru cornhholio nu fac publicitate pentru ca numai exista server acolo daca prindea pe unu cu un mic bug sau cu speed hack isi lua ban de se vede si voi va laudatisi pe forum ca da am juat cu bugu itemele dar gmii vad ii doar in .... dar nici acolo .CITEZ "va tot plangeti ca noi folosim buguri... voi dc nu le fol?" asta ce da dovada ca sunteti praf nu stiti ce e ala chinuiala

mai omule din pacate am jucat pe cornholio 1 an si nu visez tank de 18 k hp..chiar am ..
Back to top Go down
Sponsored content





Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Empty
PostSubject: Re: Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )   Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda ) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)
» Se pare ca hoarda o cam da la intors :)))
» Raid in SW !!!
» Raid Screenshots

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: WoW OFF-Topic-
Jump to: