WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)

Go down 
+4
Revers3
Raiker
kake
Freezy
8 posters
AuthorMessage
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 8:10 pm

Deci pt toata hoarda ... va asteptam cu poze de genu

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Wowscr11

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Wowscr10

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Wowscr12

si dupa a urmat o batalie ca la carte Smile ....vreo 13 am fost la inceput...dupa care a venit elita 2 cu healeri si hunteri Very Happy si eram vreo 20 ...hoarda vreo 30 .. si dupa vreo 30 de minute au reusit sa ne scoata din ogrimar si ... s-au chinuit sa fata in afara ogrimarului.. fain tare Very Happy ... asteptam replica hoardei
Back to top Go down
kake
Member
Member
kake


Posts : 58
Join date : 2007-10-25

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 8:36 pm

deci nu stiu cum sa ti zic ..........dar voi faceti un astfel de raid odata la 1 luna.........
noi in fiecare zii............
si abia am reusit sa va scoatem din ogri? spiritu e aproape Neutral release si veneai la loc in 10 secunde
Back to top Go down
kake
Member
Member
kake


Posts : 58
Join date : 2007-10-25

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 8:39 pm

app si la cate raiduri facem noi in sw umplem forumu in plm lol! lol!
Back to top Go down
Raiker
Member
Member
Raiker


Posts : 67
Join date : 2007-10-26

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 8:44 pm

O da ce tari sunteti...cu lixi STEA DE SALAM in frunte...dude si lixi foloseau speed hack o_O...parca si Bb dar nu sunt sigur...in fine ati facut un mare "kkt"...lati buguit pe thrall:))
Back to top Go down
Raiker
Member
Member
Raiker


Posts : 67
Join date : 2007-10-26

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 8:53 pm

plus ca lixi are Full t6,200 de talente si se mai crede bun(mda si yo am avioane in loc de unghii)
Back to top Go down
Revers3
Member
Member



Posts : 41
Join date : 2007-10-26

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 9:27 pm

Freezy wrote:
Deci pt toata hoarda ... va asteptam cu poze de genu

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Wowscr11

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Wowscr10

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Wowscr12

si dupa a urmat o batalie ca la carte Smile ....vreo 13 am fost la inceput...dupa care a venit elita 2 cu healeri si hunteri Very Happy si eram vreo 20 ...hoarda vreo 30 .. si dupa vreo 30 de minute au reusit sa ne scoata din ogrimar si ... s-au chinuit sa fata in afara ogrimarului.. fain tare Very Happy ... asteptam replica hoardei

ma botule..erati 20..noi catzi?9-10 de LVL 70 ca altii erau in instante..
btw...aveti tupeu sa va datzi mari cu ful t6 si 200 tp ale voastre?ca nu daor lixei si ratatu de juhziz are ci multi..+ba u comentezi?ca juma din ally au venit in ogri cu speeed hack..asha ca lol!
btw..ally1vs1 sau 2vs1 nust totzi prafi..asta e
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:28 pm

kktzi la cur ... astept sa vad forumu plin cu raidu vostru si alte comentari...avem dovezi voi ... _!_ ... exact asa e

lasati comentariile treceti la fapte Smile
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 8:44 am

daca nu va injurati tot degeaba Smile))))))))))=)))
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 8:50 am

sa trecem la fapte?....doamne ce copil deci alianta ta freezy pe care o indragesti tu asa mult este urmatoarea: eram in sw cu druidu iesi din cat form si vad un mag de la A.Mag da in mine si il omor fara drept de replica.apoi vnie un hunter t6 full da in mine su serpent sting is apoi fuge repede pe pod la portale si se duce in exodar....Deci t6 full si fugi de mine? plus ca se inviase si magu deci era 2 contra 1 si voi tot fugiti?asa ca rusine sa va fie
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 11:23 am

park esti copil Smile) ... era vb de raidu facut atunci nu de oriqnd... sunt si la A noobi si la Hoada Noobi.. si sincer iti zic ca imi place mai mult hoarda...dar joc la alianta ca nu am cu cine la hoarda Neutral
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 1:37 am

mda credeti ca numa voi faceti raiduri sau ce ? :PP https://i.servimg.com/u/f20/11/72/78/72/wowscr10.jpg
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 9:15 am

da ala nu a fsot raid era clar 2 vs 1 si aia fugeau de mine?......
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 1:40 pm

revenge wrote:
sa trecem la fapte?....doamne ce copil deci alianta ta freezy pe care o indragesti tu asa mult este urmatoarea: eram in sw cu druidu iesi din cat form si vad un mag de la A.Mag da in mine si il omor fara drept de replica.apoi vnie un hunter t6 full da in mine su serpent sting is apoi fuge repede pe pod la portale si se duce in exodar....Deci t6 full si fugi de mine? plus ca se inviase si magu deci era 2 contra 1 si voi tot fugiti?asa ca rusine sa va fie
..... mah eu cred ca tu esti nebun nu exista t6 de hunter la venodr cred ca ai vazut gresit daca nu ma crezi dai o fug pana in hijal
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 3:25 pm

Eu wrote:
revenge wrote:
sa trecem la fapte?....doamne ce copil deci alianta ta freezy pe care o indragesti tu asa mult este urmatoarea: eram in sw cu druidu iesi din cat form si vad un mag de la A.Mag da in mine si il omor fara drept de replica.apoi vnie un hunter t6 full da in mine su serpent sting is apoi fuge repede pe pod la portale si se duce in exodar....Deci t6 full si fugi de mine? plus ca se inviase si magu deci era 2 contra 1 si voi tot fugiti?asa ca rusine sa va fie
..... mah eu cred ca tu esti nebun nu exista t6 de hunter la venodr cred ca ai vazut gresit daca nu ma crezi dai o fug pana in hijal

lasal ma ca nu ai cu cine sa te certi Smile
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 4:10 pm

imi pare rau despre el Sad daca nu stia ca nu se gaseste t6 de hunter
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 1:37 pm

gura ma !! ce tot va certatzi shi la aly sunt robotzi shi la hoarda sunt robotzi!!! asa ca macar putzin respect pt gameplay!! shi lasa-ma ca am intrat shi eu cu warru in blackbull shi intr-un warlok shi au vazut stelute dintralea frumoase pe cer!!!
Back to top Go down
Raiker
Member
Member
Raiker


Posts : 67
Join date : 2007-10-26

Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 4:33 pm

aveti 5 ani sa va laudati ca ati facut nush ce kkt?Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Empty
PostSubject: Re: Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)   Raid la Thrall :D (event organizat de Ally) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Raid la Thrall :D (event organizat de Ally)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Raid Ideal For Ally(dedicatzie peciala de la hoarda )
» THRALL IS DEAD
» Mario Event
» Raid in SW !!!
» Raid Screenshots

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: Events-
Jump to: