WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 sfat pentru alianta si sa se uite gm aici

Go down 
+3
kake
madarfacar
revenge
7 posters
AuthorMessage
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 10:01 am

la alianta tre sa recunosc ca sunt si playeri adevarati dar pentru ca sunt multe guilde toti playerii buni sunt separati.Va sugerez sa faceti o guilda numai pentru cei care joaca bine si va duceti frumos cu buggu in instante si luati iteme ca asa imi este si jena sa omor unu care are t3 cand eu am t6....stati calmi ca nu va da nici un gm bann.GM LASATII IN PACE SA ISI IA ITEME CA NU MURITI.deci folositi buggu luativa iteme si hai sa ne omoram intre noi bafta la toti
Back to top Go down
madarfacar
Member
Member



Posts : 54
Join date : 2007-11-02

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:28 am

reverse...eu si cu baietii mei suntem fideli pvp contra hoardei bounce fiekare cu ce are....asa ca va anunt ca "Immoral Legion" va provoaca weekendul asta la un wsg...5v5 Twisted Evil fiekare cu ce are....sa punem capat acestui razboi intre hoarda si aliantza bounce
Back to top Go down
kake
Member
Member
kake


Posts : 58
Join date : 2007-10-25

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:50 am

abia astept Smile) lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Raiker
Member
Member
Raiker


Posts : 67
Join date : 2007-10-26

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 12:36 pm

pfff...i love PVP :X
Back to top Go down
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 3:30 pm

Abea astept I'm the best fuck the rest king Twisted Evil Razz
Back to top Go down
Guppy
Guest




sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 3:55 pm

eu va las mah... pana la urma e funserver drq... nare rost sa stati cate 1 luna sa faceti 70 si un set si sa se intmple vreo dracie sa pierdeti tot ... eu unu n'am mai intrat pe srv de cateva zile bune, doar ieri cand am vrut sa fac un event si a cazut curentu =)) din partea mea faceti pvp , faceti ce vreti , distrati'va Wink dar dak apar pe urma posturi despre asta n care sa va dati mari nush ce va fac Very Happy make love not wow
Back to top Go down
madarfacar
Member
Member



Posts : 54
Join date : 2007-11-02

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 7:45 pm

astept raspunsul lui revange in care sper sa ii prezinte echipa bounce ...am sa adun si eu oamenii mei si am sa va chem Razz ....vorba lui guppanu....sa ne mai distram si noi What a Face

LET ZA GAMES BEGIN!!!!!! Twisted Evil
Back to top Go down
indianu.italianu
New Member
New Member
indianu.italianu


Posts : 32
Join date : 2007-11-04

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: lol   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 12:21 am

cum sa se termine razboiul intre ally si horde poate in wrath of the lich king daca osa vina archimonde sa atacestormwind sau orgrimmar atunci vor fi aliati si dupa ce sa terminat dinou o incep cu razboiul asta e asta e jocul real baieti
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:59 am

mi-a placut ideea lui indianu Razz da madarfacar o sa ne facem echipele dar a reparat gm WSG-ul?o_O
Back to top Go down
Revers3
Member
Member



Posts : 41
Join date : 2007-10-26

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:49 pm

ba madarfackere oricum naveti sanse
Back to top Go down
madarfacar
Member
Member



Posts : 54
Join date : 2007-11-02

sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 5:02 pm

revers3 stai chill ca nu am vb cu tine si provocarea este pentru revange
Back to top Go down
Sponsored content





sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Empty
PostSubject: Re: sfat pentru alianta si sa se uite gm aici   sfat pentru alianta si sa se uite gm aici Icon_minitime

Back to top Go down
 
sfat pentru alianta si sa se uite gm aici
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Aici va arat filmuletze amuzante despre wow si altele
» Uite cine foloseste buguri
» JUHZIZ UIATTE AICI
» Hehe ia intrati un gm aici
» knightt uitate aici :D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: WoW OFF-Topic-
Jump to: