WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Hehe ia intrati un gm aici

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

Hehe ia intrati un gm aici Empty
PostSubject: Hehe ia intrati un gm aici   Hehe ia intrati un gm aici Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:00 am

Uite care e faza cand au disparut charurile ati dat lvl inapoi la toti mie nu miati dat ca vezi doamne nu ma stia nimeni...am facut singur lvl iar pe urma am schimbat sv o perioada si m-am intors aici si pac disparuse iar charu si juhziz a fost dragut si mia dat lvl dar la horde este guild asta Cursed Heroes in care jumate din Horde players sunt in ea si numai dau inviteuri si nai cu cine sa faci raid la horde ca aia fac numai ei...la hoarda nam ce sa fac am un rogue de 70 vreau sa ma mut la ally si daca sterg rogue asta si porma fac unu la ally cu acelasi nume sa vedeti ca este sters imi dati lvl inapoi? scratch Surprised
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

Hehe ia intrati un gm aici Empty
PostSubject: Re: Hehe ia intrati un gm aici   Hehe ia intrati un gm aici Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:05 am

mai baiete .... ca sa nu iti zic altfel, guild cursed heroes din care si eu fac parte NU ORGANIZEAZA raiduri pentru toata hoarda, s-a inteles?noi facem numai guild raid adica numai cei din guilda intra in raid.Iar in guilda Cursed Heroes nu e jumatate de hoarda:))Apropo Shoky ne obligi tu sa te luam in raid?Daca nu te vrem nu te primim si nu mai plange atata pe net butule! Rolling Eyes bounce
Back to top Go down
Guppy
Guest




Hehe ia intrati un gm aici Empty
PostSubject: Re: Hehe ia intrati un gm aici   Hehe ia intrati un gm aici Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:35 am

revenge a 2 abatere, la a 3 trecem la sanctiuni, Shocky dak ma prinzi online sa imi dai un wisper , si iti transfer eu charu dak asta vrei
Back to top Go down
Revers3
Member
Member



Posts : 41
Join date : 2007-10-26

Hehe ia intrati un gm aici Empty
PostSubject: Re: Hehe ia intrati un gm aici   Hehe ia intrati un gm aici Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:25 pm

Shocky wrote:
Uite care e faza cand au disparut charurile ati dat lvl inapoi la toti mie nu miati dat ca vezi doamne nu ma stia nimeni...am facut singur lvl iar pe urma am schimbat sv o perioada si m-am intors aici si pac disparuse iar charu si juhziz a fost dragut si mia dat lvl dar la horde este guild asta Cursed Heroes in care jumate din Horde players sunt in ea si numai dau inviteuri si nai cu cine sa faci raid la horde ca aia fac numai ei...la hoarda nam ce sa fac am un rogue de 70 vreau sa ma mut la ally si daca sterg rogue asta si porma fac unu la ally cu acelasi nume sa vedeti ca este sters imi dati lvl inapoi? scratch Surprised

sa iti spun eu ce e Cu GUilda Cursed Heroes
1.nu primim noobi..si daca da..la primu noobism kick.sau al 2 ilea
2.nu primim strainni in raiduri..nu stim cum sunt..ce fac..ca se intampla ca 1 om baga un whipe in tot raidu
3.nu doar noi suntem la hoarda in Guilda..mai este inca 2
4.poti venii cu noi in raid daor cu niste conditii..no ninja,asculti raid leader,si daca il cun pe cnv din guilda care te stie cum ejti ok poti veni
Back to top Go down
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

Hehe ia intrati un gm aici Empty
PostSubject: Re: Hehe ia intrati un gm aici   Hehe ia intrati un gm aici Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:16 pm

Revenge mai tata da v-am obligat sa ma luati in raid?eu doar am vrut lvl pe charu de la ally si de cand si pana cand ma faci tu but?Ai grija cum vb.
Back to top Go down
Sponsored content





Hehe ia intrati un gm aici Empty
PostSubject: Re: Hehe ia intrati un gm aici   Hehe ia intrati un gm aici Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hehe ia intrati un gm aici
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» JUHZIZ UIATTE AICI
» knightt uitate aici :D
» sfat pentru alianta si sa se uite gm aici
» Aici va arat filmuletze amuzante despre wow si altele
» ALIANTZA NU FACE INSTANZTE CU BUGURI !! privitzi aici :)))))

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: General Discussion-
Jump to: