WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 deci pana la uram ce se intampla ?

Go down 
+3
revenge
FusioN
Eu
7 posters
AuthorMessage
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 2:50 am

Ce se intampla cu cei care au folosit bug li se iau itemele sau nu mie unu nu imi convine eu inainte de wipe avea 2 caractere cu 3 piese din t6 sa dat wipe ca au cerut cei de la hoarda "Lyxey" ca ne-a dat gm iteme acum dc nu sar da un wipe sa sse termine cu bugul ala eu mam saturat sa vad niste rupti de lvl 70 cu t6 omorand prin sw playeri de lvl 30 -60
Back to top Go down
FusioN
New Member
New Member



Posts : 14
Join date : 2007-11-03

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:36 am

Dak se da wipe pleaca toata hoarda de pe sv =))
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:38 am

inteleg ca toata alianta se oftica ca noi stim sa facem un raid calumea dar daca se da wipe le mai facem odata ca sa se oftice toti butii =))[/img]
Back to top Go down
Knight
Guest




deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:42 am

ideea e in felu urmator
S`a mai dat odata(cel putin) wipe din cauza k ori hoarda ori alianta avea t6 si ceilalti nu
Vreti si acum wipe?cred k nu
nu cred k va fi wipe..sa vedem ce vom face..
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:44 am

nu ca sa vedem.Sigur nu o sa dati wipe Neutral Ma gm spunele si al aliaci cum sa faca ietme ca sunt prea prosti saracii Neutral
Back to top Go down
Knight
Guest




deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:46 am

revenge wrote:
nu ca sa vedem.Sigur nu o sa dati wipe Neutral Ma gm spunele si al aliaci cum sa faca ietme ca sunt prea prosti saracii Neutral
Asta ziceam si eu k nu vreti wipe..
Incercati sa nu va mai jicniti..
sincer am mai vazut si alte srv fun..in kre era un dezechilibru total..
In sw erau raiduri de kte 10..veneau kte 10 hordaci la 10 minute in sw...
practic se mutase hoarda in sw...
erau km 500 ppl pe srv..nu romanesc..si nu sa dat wipe..
sa vedem Smile
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 10:48 am

cum sa nu-i jignim aia comenteaza ca vai ne da gm iteme ca vai ca facem ca dregem da sa incerce si ei ca nu o sa ii doara mintea
Back to top Go down
FusioN
New Member
New Member



Posts : 14
Join date : 2007-11-03

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:02 am

Ba.. ati folosit bug Smile e corect?
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:19 am

da logic
Back to top Go down
FusioN
New Member
New Member



Posts : 14
Join date : 2007-11-03

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:33 am

prima mea abatere . yey Smile
Back to top Go down
Guppy
Guest




deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:00 pm

FusioN prima abatere , uite cum zic eu , se scot cate 2 sau 3 piese din T6 ... celor din guilda cursed heroes k sa nu dam wipe sau banuri aiurea. Acum vreau sa aud pareri
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:02 pm

revenge nu te mai agita atat stiti bine ca wipe sa dat ca noi aveam t6 si voi nu va adus gm si va arata cum am facut de ma batut bosii in bt si voi tot nu ati treminato .Ati zis ca a dat gm iteme nu a dat nici un iteme dar voi t6 nu il aveti pe corect eu daca eram gm ban la toti pentru ca nu stiti ce e ala wow eu am facut rost ieri de 2 piese din t5 pe corect nu ca voi cu buguri si magari asa ca nu mai comentati "STITI CA ITEMELE CARE LE AVETI NU SUNTLUAT PE CORECT ".
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:04 pm

a si am uitat nu uita ca ca ma intrebai pe mine cand jucam la hoarda de unde ei elixirurile alea din hijal asa ca nu te mai da mare zmeu in wow ca nu esti nici eu nu sunt dar nu sunt laudaros ca tine
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 1:46 pm

mai "eu' parerea mea este urmatoarea:ai 12 ani suferi de tine insuti si esti incapabil sa iei o decizie.Eu nu am zis ca sunt un zeu am zis ca voi sunteti praf.Daca nu va convine ceva puteti pleca nimeni nu va tine aici daca GM considera ca wipeul e corect atunci sa dea wipe ca sa plece toti dupa sv si sa ramana 2 playeri on pe sv mereu,dar nu trebe sa oparesti tu pentru un joc in care tu nu poti fi cel invingator
Back to top Go down
Raiker
Member
Member
Raiker


Posts : 67
Join date : 2007-10-26

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 1:54 pm

Ati ajuns sa va certati la cutzite de la un joc Laughing ...mai iesiti drq afara doar nu e gaura in stratu de ozon bounce
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:45 pm

revenge wrote:
mai "eu' parerea mea este urmatoarea:ai 12 ani suferi de tine insuti si esti incapabil sa iei o decizie.Eu nu am zis ca sunt un zeu am zis ca voi sunteti praf.Daca nu va convine ceva puteti pleca nimeni nu va tine aici daca GM considera ca wipeul e corect atunci sa dea wipe ca sa plece toti dupa sv si sa ramana 2 playeri on pe sv mereu,dar nu trebe sa oparesti tu pentru un joc in care tu nu poti fi cel invingator
pustiu nu am 12 ani intelgi daca aveam 12 tacea draku din gura nu conteaza cati ani am conteaza ca nu jucati corect atat mai spun nik altceva
Back to top Go down
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:03 pm

Eu chiar nu va inteleg dc nu ati profitat si voi de bug...?sincer eu nu am jucat pe sv cat a fost bugu sunt tot hordac ma oftic si eu dar asta e affraid
Back to top Go down
madarfacar
Member
Member



Posts : 54
Join date : 2007-11-02

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 7:08 pm

Hoarda nu stie sa joace corect...lix vino frate la ally sa vezi cum se face o instantza:) bounce
Nu sunt de akord cu wipe....noi(eu..virus...romafia..one..etc) am loat itemele corect si am mucit ore intregi pentru ele...propun sa se deleteze charurile la playeri cu 3 iteme max de t6...sau iteme de la archimonde care este de nebatut fara bug...
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 8:43 pm

eu propun sa va cumparati o viata costa doar 1000k golzi



Life Crits you for 9999999$.You die
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 9:24 pm

revege dute si joaca soliter
Back to top Go down
Guppy
Guest




deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 9:26 pm

revenge a 3 abatere , ban 1 saptama
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 9:30 pm

mai revenge guppy are cu tine Smile))))))))))))))) deci vb frumos
Back to top Go down
cstrike_spider
Member
Member
cstrike_spider


Posts : 43
Join date : 2007-10-29
Age : 33
Location : Pe scaun

deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 4:31 pm

Revenge du-te si joaca mario Smile)))
Back to top Go down
Guppy
Guest




deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 5:35 pm

cstrike_spider ban 3 zile , nu voi mai da warn , o sa dau ban direct , 3 zile , 7 zile si permanent (permanent =ingame si forum)
Back to top Go down
Sponsored content





deci pana la uram ce se intampla ? Empty
PostSubject: Re: deci pana la uram ce se intampla ?   deci pana la uram ce se intampla ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
deci pana la uram ce se intampla ?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» deci ma las...
» deci ban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: Cereri de Ban/Unban-
Jump to: