WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 deci ma las...

Go down 
+2
kake
Freezy
6 posters
AuthorMessage
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:31 pm

imi pare rau sa anuntz dar ma las de server... si mai iau vreo 3 cu mine.. pt ca ... nu mi se pare corect sa primesc al doilea ban degeaba


astept sa vad de ce am luat ban.... dar ma scuzati !! DEGEABA

cont Freezyss
char Bb

si pe cont Freezy char Freezy ... de duminica se tot zice il scoateti.. Neutral nare rost sa ma mai consum...ma joc 3 zile k sa imi dea ban .. si asa mai departe Smile
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:07 pm

deci e degeaba luat. se pare ca nici un admin nu comenteaza nimica...cineva tot la dat ..zicetimi DE CE !!!!???!?!?!
Back to top Go down
Knight
Guest




deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:08 pm

Freezy wrote:
deci e degeaba luat. se pare ca nici un admin nu comenteaza nimica...cineva tot la dat ..zicetimi DE CE !!!!???!?!?!
din ce am auzit eu aveai speed
nu am dat eu banul k nu eram pe gm Sad
dar dak e pt speed srry..
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:13 pm

knight eram la avent ... aveam Aspect of hawk de la druidu lu eskymo si am talente la speed cand iau dmg... ce e asa de greu sa inteleaga omu ?? !!! nu e speed .. si btw ...intra pe contul meu sa vezi ca am 20 de potiuni "Potion of swiftness" care dau speed Neutral ce naiba frate iau ban degeaba ... mor de ciuda ! lixei ala ma ameninta cu banu si alte kkturi ..

Edit: plus ca sunt si gnome..am speedu mai mare
Back to top Go down
Knight
Guest




deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:18 pm

Asteapta sa intre cine tia dat banu si te va lamurii
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:51 pm

la dat pe ip Neutral

mda Neutral
Back to top Go down
kake
Member
Member
kake


Posts : 58
Join date : 2007-10-25

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:00 pm

nu stiu cum sa zic...dar lixe asta cine plm o fii....da e peste juhziz kinghtt si guppy .......face ce vrea pe serv.......amenintza, joaca cu bug pe fatza.......si nu ia ban.........se da smecher k are 200 talent points...
acu am ban ip........cica am folosit hack la event =))) da 100% lixe ia zis lu juh sa mi dea ban.......asta o stiu sigur........si juh face tot ce zice lixei =))
Back to top Go down
Raiker
Member
Member
Raiker


Posts : 67
Join date : 2007-10-26

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:35 pm

mda si yo am primit ban de la MR. LIXI...NU MAI LASATI PE LIXE SA INTRE PE SERV...ARE MINTEA UNUIA DE 5 ani!
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 6:08 pm

pan la urma cum ramane
imi scoatetzi shi mie bann care l-am luat degeaba??
Back to top Go down
biohazard
New Member
New Member



Posts : 21
Join date : 2007-11-09

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 7:52 pm

raspunsul e evident TIL SCOATE dar asta nu inseamna ca un gm mai talentat sa zicem nu osa iti dea ban iar pentru cai verzi pe pereti Smile asta e chestia toti dau banuri dar nici unu nu se acupa de druid ca da o droaie de dmg probabil ca in timp ce scriu un gm doarme Sleep din cauta la prea mult batut de taste pt ban lol! in concluzie blizzardu e scump si bun vine No No No No No No No
Back to top Go down
biohazard
New Member
New Member



Posts : 21
Join date : 2007-11-09

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 7:53 pm

si inca ceva sper ca imi dati warm si ban ca assta a fost doar spam nu speed hack (adica aspeck of hawk )
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 8:18 pm

frate is mag gnome pe fire !

+Gnome
+Speedu de la talente
+speed de la hunter era !
+ca era un pala care avea crusader aura
+blink
ce te astepti sa merg ca vaca de taurean? ...

Lixi , i`al pe dovada ca sa nu creada vreun admin ca noi "mancam aiurea"
btw ... lixi ma jur ca nu am nimica cu tine ... ai putea sa fii de treaba ... poti sa ai ce coade vrei tu (daca ai) sa fi favorizat ... vreau doar sa ma respecti ca jucator , pt ca si eu depun un timp in acest joc si nu o fac ca tu sa ma ameninti cu ban !

deci ma las... Wowscr14
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 8:26 pm

knight explica si mie o chestie

Knight
GM

Subject: Re: Dovada ptr "Druidu" cu NO COOLDOWN la Moonspell Sat Nov 17, 2007 3:14 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Banned

uitete pe topicu de mai jos

L'ai banat doar in scris ? ca vad ca este mentionat in echipa de la event Smile
Back to top Go down
Knight
Guest




deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:25 am

freezy.....
dak te ducea si pe tine capul putin te uitai knd scrie data limita pentru inscrierile la event
evident inscrierea aia a fost facuta inainte de data limita
banu a fost evident dat dupa

Edit:
bai frate..lasama..aveai si speed de la mag?si blink?si aura?erai avion?
eu te cred lol!

dak vrea guppy sa til scoata e ok ... pt k probabil el ti la dat

P.S. Incercati sa va editati posturile , numai faceti 2 posturi consecutive
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 8:41 am

Knight wrote:
freezy.....
dak te ducea si pe tine capul putin te uitai knd scrie data limita pentru inscrierile la event
evident inscrierea aia a fost facuta inainte de data limita
banu a fost evident dat dupa

Edit:
bai frate..lasama..aveai si speed de la mag?si blink?si aura?erai avion?
eu te cred lol!

dak vrea guppy sa til scoata e ok ... pt k probabil el ti la dat

P.S. Incercati sa va editati posturile , numai faceti 2 posturi consecutive

da frate nu ai mai vazut? dai log out cand ai un buff de la un player (respectiv primesti o aura) si ramane pana mori Smile ...

doresc unban ...pt ca e luat aiurea
Back to top Go down
Guppy
Guest




deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 4:33 pm

Deci s-a inteles gresit , banu a fost dat pentru folosire de hack in eventul pvp , si asa ceva nu iert , nici nu discut , banip , din partea mea poti sa iti caut alt server , iti sugerez www.wow-europe.com , si sa nu mori prost , nu era hack de speed era de cooldown asa k numa bine...poti sa iei si 100 cu tine , mie mi'e indiferent , decat 200 cu buguri mai bine 10 dar corecti
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 6:40 pm

ok guppy ... te inteleg ai perfecta dreptate

Dar

de ce druizi au fost lasati ? sa abuzeze de bug... warriori la fel ...
si eu pt ca am folosit un bug "exploit" care se poate folosii odata la ceva vreme...Neutral . te rog unban de pe ip macar !!!! ok am inteles ca imi banezi CHARU! pt bug dar nu ip`u frate !
Back to top Go down
Guppy
Guest




deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 7:47 pm

tu probabil ne vezi pe toti niste prosti si pe tn un mare destept , ai si un tupeu jegos sa vii sa zici mie k e bug ala , cand stii k e emuhacker... anyway am scris ce am avut de zis in postu anterior , trage singur concluziile
Back to top Go down
Eskymo
New Member
New Member
Eskymo


Posts : 19
Join date : 2007-11-17

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 8:13 pm

Gupp acuma gandestete si altfel daca is baga omu ip rootabil c t faci?
Back to top Go down
Knight
Guest




deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 8:59 pm

Eskymo wrote:
Gupp acuma gandestete si altfel daca is baga omu ip rootabil c t faci?
ip pe clasa Twisted Evil
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 10:08 am

ai sa banezi tot rds? Very Happy

frate nu asa sta problema...Neutral guppy ... te rog unban . promit ca nu se mai repeta Sad .. promit !!!
Back to top Go down
biohazard
New Member
New Member



Posts : 21
Join date : 2007-11-09

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 10:28 am

promit ca ma las de fumat promiit !!!!!!! Sad
Back to top Go down
floroman
New Member
New Member



Posts : 9
Join date : 2007-11-07
Age : 38
Location : CLUJ-NAPOCA

deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 11:33 am

biohazard wrote:
promit ca ma las de fumat promiit !!!!!!! Sad



eu de la 16 ani zic asta, si deja au trecut aproape 6 ani.... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





deci ma las... Empty
PostSubject: Re: deci ma las...   deci ma las... Icon_minitime

Back to top Go down
 
deci ma las...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» deci ban
» deci pana la uram ce se intampla ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: Cereri de Ban/Unban-
Jump to: