WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Cine la pus pe after gm!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

Cine la pus pe after gm!! Empty
PostSubject: Cine la pus pe after gm!!   Cine la pus pe after gm!! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 9:53 pm

FRate nu ai fata de gm lasate de wow intoarcete la solitaire pai draq la wisp nu raspunde fac ticket astept 1 ora nu raspunde noroc ca era juh pe mess...iam zis ca nu pot sa invat mortal strike a plecat nici nu ma bagat in seama...mai multe faze si ce m-a deranjat cel mai tare in seara asta adica pe 24 Very Happy s-a trezit sa dea mesaj ca bugu de druid este interzis de ieri de un draq nu stiu ca ieri toata lumea era cu bug si azi la fel si juh a zis ca putem sa folosim bugu numai pe ilidan si archi dar mother mia dat pe warr de 17 k armor 9k dmg normal Mad Mad deci sv e prea buguit si after lasate de wow vere
Back to top Go down
AngelTyrael
New Member
New Member



Posts : 6
Join date : 2007-11-18

Cine la pus pe after gm!! Empty
PostSubject: Re: Cine la pus pe after gm!!   Cine la pus pe after gm!! Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 9:55 am

is de acord... sincer acu am si war.. chiar as vrea sa nu mai folosim bugu sa macelaresc mult la boss... da din cate vad... aproape toti bosi nu se pot face fara bug... si fara bugu la war vreau sa zic Smile
Back to top Go down
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

Cine la pus pe after gm!! Empty
PostSubject: Re: Cine la pus pe after gm!!   Cine la pus pe after gm!! Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 4:29 pm

mama sa mor eo ba dute si impuscate after Mad pai draq disapre charu stau 15 min sa vina la mine el statea bine mersi in orgrimmar vine da lvl si pleaca de gold fac rost da ia zi skill eu cum fac la arme ca 5 skill la defence imi iau numai crituri de la toti Mad macar la defence draq puteai sa dai acolo skill 150 macar Mad
Back to top Go down
Sponsored content





Cine la pus pe after gm!! Empty
PostSubject: Re: Cine la pus pe after gm!!   Cine la pus pe after gm!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cine la pus pe after gm!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Uite cine foloseste buguri

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: WoW Suggestions-
Jump to: