WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0

Go down 
+4
cstrike_spider
revenge
indianu.italianu
nush
8 posters
AuthorMessage
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 5:47 am

sa faca update`u si dupa sa schimbe data .... si sa dea un wipe .. si dupa sa facem instante .... fara buguri si alllea allea Very Happy
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 5:49 am

si nici ventori sa nu lese nici de o fosrma .. sa merem noi sa ne facem iteme si gata Razz sa facem raiduri ...
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 5:50 am

deci .. sa fie cum era acu un an ar fi ce`l mai bine : bounce
Back to top Go down
indianu.italianu
New Member
New Member
indianu.italianu


Posts : 32
Join date : 2007-11-04

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 5:50 am

nush ce sa zic.....
Back to top Go down
revenge
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-04

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 10:06 am

nush wrote:
deci .. sa fie cum era acu un an ar fi ce`l mai bine : bounce
pai stii chiar in acest moment este la fel ca anu trecut....si anu trecut aveam t6 luat cu bugguri si acuma am ....care e diferenta? lol!
Back to top Go down
cstrike_spider
Member
Member
cstrike_spider


Posts : 43
Join date : 2007-10-29
Age : 33
Location : Pe scaun

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 10:41 am

sunt de acord ...





Imi da don't send wow-ul , pana mi-l reinstalez cine vrea un paladin lvl 70 , T3 pe el si 2000 gold sa imi dea add la : cstrike_spider sa vb . Sa fie de incredere
Back to top Go down
Loky
New Member
New Member
Loky


Posts : 19
Join date : 2007-11-14

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:03 pm

NU WHIPE !!!!!!!
lasa ma asa!
alti au muncit pt iteme.. eu vb in numele lu alti nu al meu eu am t3 Smile)
dar nu e corect:P lasa asa ca e ok .. cu un wipe veti pierde si playeri nu doar iteme Very Happy
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:39 pm

ba atzi tampit in primu rand serveru nu e pe emulator de mangos deci versiunea 2.3.0 e plina de buguri avand in vede ca multzi dintre voi sunt praf la wow nu au treaba sa faca o meserie au in item shi hai la bataie terminatzi-o cu prostiile ca noua versiune e fulld e buguri
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:41 pm

shi buguri pe talente o sa fie intotdeauna deci totzi o sa aibe tear 6 avand in vedere dau un nume mare care nu are o treaba cu wow e hordac shi cu tear 6 shi twins in mana respectivul NUSH care a luat shi bann pt hack el;e dovada clara d e bot in wow!!!
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:49 pm

shi nenea admin dai rr la db cel mai indicat poate mai scapam de codatzi shi noobi shi nu mai baga nici un vendor sa fie cel mai bine!!!
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:59 pm

corect Smile ... dar park mai indicat ar fi sa fie totusi un vendor...nu de tier... de iteme bune .. Smile
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 2:40 pm

vendor de dungeon unu frate sa vedem cum mai misca robotzii pe server sa ii vedem acum cum se descurca mai sunt ei cu gura mare
Back to top Go down
fenom3n
New Member
New Member



Posts : 30
Join date : 2007-11-05

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 2:58 pm

Bah frate sa mor d va intzeleg pe forum sunt cam 20 din cate vad eu prin topicuri 20 care vorbesc cel putzin din cam 100 player online in fiecare week urlatzi k vretzi wipe da nu ceretzi parerea altora nu zic k nu sunt d acord cu voi dar in kkt mai ganditziva si la altzii d p server cred eu k dak s-ar da wipe inafara d astia care suntem pe forum restu din sv ar pleca la asta nu va ganditzi? Nu mai urlatzi aiurea ganditzi si voi inainte sa vorbitzi k doar de asta va dat Dumnezeu cap! Razz


Last edited by on Sun Nov 18, 2007 3:02 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Loky
New Member
New Member
Loky


Posts : 19
Join date : 2007-11-14

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 3:00 pm

ca bine zici .. Exclamation
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 5:50 am

derylash wrote:
shi buguri pe talente o sa fie intotdeauna deci totzi o sa aibe tear 6 avand in vedere dau un nume mare care nu are o treaba cu wow e hordac shi cu tear 6 shi twins in mana respectivul NUSH care a luat shi bann pt hack el;e dovada clara d e bot in wow!!!
lasa ca esti tu bun la wow .. tu stii tot !
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 5:52 am

derylash tu esti bun la toate robotule
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 5:56 am

si nu ma face bot ca te fac cand vrei ! ase ca taci tu asta bun la toate si critici pe toti uitate la tine prima data si dupa vb noobule !!!!
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 8:32 am

nush wrote:
si nu ma face bot ca te fac cand vrei ! ase ca taci tu asta bun la toate si critici pe toti uitate la tine prima data si dupa vb noobule !!!!

Spam coaie !!!! pig

terminate asa... !

si oriqm ti'a dat peste nas... mai esti si but si folosesti speedu in event ... sau ce kkt faceai tu !
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 10:30 am

ba "Nush" ma lasi ai uitat in gtm cine te-a invatzat sa faci skining ca nu ai o gara cu wow nu mai vb de altzi termino cu scandalu ca dintre totzi tu esti al mai copt player deducand faptul ca te-ai apucat acu 2 sapt de wow shi ai dat de un set pe un fan srvr shi faci scandal dai drumu robotule shi apucate de jucat volfield shi pacman ca is adrenaline rush pt tine jocurile alea!!!
Back to top Go down
derylash
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 10:32 am

shi apropo ba acesta a lu "Nush" cand vrea ochiu tau facem un one vs one sa vezi ce inseamna wow panaramo !!!!! Dude pm ingame shi mai am caractere da iti scot nervu din tine cu warrior ca s a nu iti dau de sa mergi pe dos cu rogue!!
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 7:31 pm

derylash wrote:
ba "Nush" ma lasi ai uitat in gtm cine te-a invatzat sa faci skining ca nu ai o gara cu wow nu mai vb de altzi termino cu scandalu ca dintre totzi tu esti al mai copt player deducand faptul ca te-ai apucat acu 2 sapt de wow shi ai dat de un set pe un fan srvr shi faci scandal dai drumu robotule shi apucate de jucat volfield shi pacman ca is adrenaline rush pt tine jocurile alea!!!
nu joc in primu rand de 2 saptamani wow joc aproape de un an .. si ori cum esti varza hai 1 v 1 daca esti smecher !
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 8:27 pm

faceti spam ! ... aveti pm whisper Smile ..sau pus reguli Razz ... deci No Spam !
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 11:44 pm

freezy tu ce dreq te tot bagi in seama Question
Back to top Go down
Sponsored content





ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Empty
PostSubject: Re: ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0   ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0 Icon_minitime

Back to top Go down
 
ar fi ce`l mai bine sa faca update .. 2.3.0
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» update?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: General Discussion-
Jump to: