WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Salut!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Matei25bv
New Member
New Member



Posts : 3
Join date : 2007-11-15

Salut! Empty
PostSubject: Salut!   Salut! Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 5:27 am

Salut!Incerc de vreo 3 zile sa ma conectez la serverul vostru si am sa reusesc cand am sa am suficient timp sa stau la calc.
Vin de pe oficial dar din lipsa de timp am ingetzat acontul.Vazandu-l pe cumnatul meu ca joaca la voi m-am gandit sa joc si eu un timp aici.
Am studiat forumul dar nu imi dau seama exact despre ce server este vorba.Am inteles ca exista posibiliatatea sa iei iteme super bune intr-un timp scurt si asta ma incanta ,gandindu-ma la interminabilele seri de raid pe oficial unde pierdeam sau castigam iteme in functie de roll sau dkp:).
ma preocupa oarecum si partea de pvp a serverului vostru.Exista asa ceva?Adica ar fi super tare ca factiunile sa se lupte in tier 6:)
Am citit anumite postui legate du "intrarea in instante cu bug-uri"....sau ca nu stiu ce druid da cateva milioabe damage....
poate cineva sa faca o descriere a ceea ce se intampla pe server?Nu neaparat pentru mine...dar poate fi folositor pentru cei ce vor sa joace pe viitor.
Va multumesc anticipat!

PS:Pe oficial eram un jucator mediocru spre bun.Va las link-ul meu de la armory si cine a jucat pe oficial stie care este semnificatia itemelor mele si cat de greu/usor se realizeaza
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Mateo
Back to top Go down
indianu.italianu
New Member
New Member
indianu.italianu


Posts : 32
Join date : 2007-11-04

Salut! Empty
PostSubject: Re: Salut!   Salut! Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 5:53 am

frate da ai tot ceti trebe
Back to top Go down
nush
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2007-11-16

Salut! Empty
PostSubject: Re: Salut!   Salut! Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 6:16 am

da ... este un bug pe svr cu care iti faci iteme ff repede ...bugu e la druid faza e ca meri intr`o instanta si ii dai cu 6 mil dmg pe boss ... adica ii dai o bucata si moare ... da pe saptamana viitoare .. se va repara sa speram Very Happy
Back to top Go down
indianu.italianu
New Member
New Member
indianu.italianu


Posts : 32
Join date : 2007-11-04

Salut! Empty
PostSubject: Re: Salut!   Salut! Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 7:56 am

uitativa aici pacat ca nu mai am bani sa joc http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ravencrest&n=Zikivi
Back to top Go down
Sponsored content





Salut! Empty
PostSubject: Re: Salut!   Salut! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Salut!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: General Discussion-
Jump to: