WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !

HomePortalFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share

hmm adevarat?

Go down 
AuthorMessage
Shocky
Member
Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:14 pm

Am vb acum cu un prieten care joaca la ally pe server si cica ia zis juh ca se da wipe la iteme(nu ca miar pasa)am doar un amarat de t3 pe mine ce e de la vendor dar daca dati wipe la iteme macar scoateti bugu ca asa nu se rezolva nimic Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile
Defense
New Member
New Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:15 pm

Shocky wrote:
Am vb acum cu un prieten care joaca la ally pe server si cica ia zis juh ca se da wipe la iteme(nu ca miar pasa)am doar un amarat de t3 pe mine ce e de la vendor dar daca dati wipe la iteme macar scoateti bugu ca asa nu se rezolva nimic Evil or Very Mad

Corect! Idea
Back to top Go down
View user profile
madarfacar
Member
Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:16 pm

am incercat sa evit acest subiect...dar am ajuns la un concept cu juhziz sa multumim toata lumea...se da wipe la iteme...si v-a disparea si bugu odata cu schimbare db-ului si cu update la urmatoarea versiune..
Back to top Go down
View user profile
biohazard
New Member
New Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:18 pm

deeci ownerul ar face bine sa rezolve bugurile de la bossi mobi si bugurile care fac ca dmg-ul playerului sa fie marit cu foarte mult altfel osa se face wipeuri la iteme fara sens si osa plece si lumea
Sad
Back to top Go down
View user profile
Defense
New Member
New Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 11:00 pm

madarfacar wrote:
am incercat sa evit acest subiect...dar am ajuns la un concept cu juhziz sa multumim toata lumea...se da wipe la iteme...si v-a disparea si bugu odata cu schimbare db-ului si cu update la urmatoarea versiune..

Respect! Si mersi pt ca conteaza parerea altora.

ps: chestia cu dmg-u chiar e un bug foarte.... important!
Back to top Go down
View user profile
Revers3
Member
Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 11:39 pm

ia sa va zic
whipe=-50 playeri

adic iar o sa avetzi 20 playeri on..nam ce sa spun..GG
Back to top Go down
View user profile
Raiker
Member
Member
Raiker

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 9:31 am

Reverse are dreptate Exclamation ...din cauza wipe-urilor pleaca playeri de pe servere...
Back to top Go down
View user profile
dml
New Member
New Member
dml

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:50 pm

si vin altii noi Smile
Back to top Go down
View user profile
Shocky
Member
Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 3:23 pm

O sa fie mai multi playeri care o sa plece decat cei care o sa vina eu zic sa gasiti o metoda sa ramana doar 1 piesa de t6 la toti(cei care au bine inteles)oricum o sa plece dar macar nu o sa fie prea multi Exclamation Idea
Back to top Go down
View user profile
revenge
Member
Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:55 am

shocky tu faci ce faci si tot zici la gm sa ne lase doar o piesa din t6. Daca nimeni nu iti spune si tie buggu si nu te ajuta atunci treaba dar dar taci
Back to top Go down
View user profile
Shocky
Member
Member

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 8:08 am

ma mie mult imi pasa daca se da wipe la iteme pentru ca nam nimic valoros dar sunt unii care poate chiar au laut pe drept t6 si o sa se oftice ca acum numai au asta vreau sa zic Mad Exclamation
Back to top Go down
View user profile
Knight
Guest

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:04 pm

Nu va fi nici un wipe
Back to top Go down
Sponsored content

hmm adevarat? Empty
PostSubject: Re: hmm adevarat?   hmm adevarat? Icon_minitime

Back to top Go down

hmm adevarat?
Back to top 
Page 1 of 1