WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 I require help!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Matei25bv
New Member
New Member



Posts : 3
Join date : 2007-11-15

I require help! Empty
PostSubject: I require help!   I require help! Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 5:44 pm

Salut!
Am jucat pe oficial pana acum catreva zile, si am vazut la un prieten ca joaca pe server-ul acesta.Cred ca este cel mai ok server din romania si as vrea sa joc aici.Problema este ca nu stiu cum sa fac sa ajung la versiunea pe care o suporta serverul vostru.Cineva mi-a sugerat sa dezinstalez wow-ul.Apoi sa-l instalez si sa updated pana la versiunea voastra.

Poate cineva sa-mi spuna cu exactitate ceea ce trebe sa fac?
Multumesc anticipat
Back to top Go down
Matei25bv
New Member
New Member



Posts : 3
Join date : 2007-11-15

I require help! Empty
PostSubject: Re: I require help!   I require help! Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:47 pm

Yeah,I got it already...Still,I'm waiting for sugestions.
Back to top Go down
Guppy
Guest




I require help! Empty
PostSubject: Re: I require help!   I require help! Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:51 pm

Sterge patch.MPQ si patch-2.MPQ din wow_folder/data/ apoi dai un repair.exe
Dupa asta , versiunea ar trebui sa fie 2.0 ...


SAU...

FOR LAZY PEOPLE , downloadati patchu corespunzator versiunii ( enGB sau enUS) de aici: CLICK ME NIGGA' , asta o sa il faca versiunea 2.2.0


Patch 2.2.0 to 2.2.2
Patch 2.2.2 to 2.2.3

SAU...


www.google.ro lol!
Back to top Go down
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

I require help! Empty
PostSubject: Re: I require help!   I require help! Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:53 pm

Apropo de versiuni un prieten a facut update la ultima versiune si nui mai merge nici un server cu ea a dezinstalat wow si acum isi face mereu singur update la ultima versiune nu poate sa joace deloc cai faceu pdate si nu merge nici un server Sad zicetimi si mie ce sa faca ca vreau sa joc cu el pe underworld Very Happy
Back to top Go down
fenom3n
New Member
New Member



Posts : 30
Join date : 2007-11-05

I require help! Empty
PostSubject: Re: I require help!   I require help! Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:42 pm

zi sa nu mai foloseask icoanitza cu luncheru si nu o sa ii mai sare nimeni in cap sa faca update
Back to top Go down
Sponsored content





I require help! Empty
PostSubject: Re: I require help!   I require help! Icon_minitime

Back to top Go down
 
I require help!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: WoW Technical Support-
Jump to: