WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 pffui doamne !!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
punkenub
New Member
New Member



Posts : 9
Join date : 2007-11-01

pffui doamne !! Empty
PostSubject: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:50 pm

ce atii facut ma
atii dat bann la caracteru'l Punk !!
cat de varza doaamne
so saturat hoarda sa ia bataie sau ce draq am facut ? !
Back to top Go down
fenom3n
New Member
New Member



Posts : 30
Join date : 2007-11-05

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 1:55 pm

Din cate tzin eu minte cand ai venit in Orgri tzi-o cam luai Very Happy:D:D:D
Back to top Go down
punkenub
New Member
New Member



Posts : 9
Join date : 2007-11-01

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 3:36 pm

da o luam cand sareatii multi p mine ..
dar p majoritatea v'am facut in dueluri !
si dc am luat bann >?
Back to top Go down
kake
Member
Member
kake


Posts : 58
Join date : 2007-10-25

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:27 pm

ce bateai tu in ogri mha ? Smile) daia de lvl -60 Smile) lol! lol!
Back to top Go down
punkenub
New Member
New Member



Posts : 9
Join date : 2007-11-01

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:37 pm

haha .. poi ce altce'va ? daia aveam 16k honor ca batem de 60 nu ? Laughing DC am luat bann ? [/img]
Back to top Go down
madarfacar
Member
Member



Posts : 54
Join date : 2007-11-02

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 11:59 am

punk este victima unei conspiratii Laughing nu pune prea multe intrebari si poate te v-om lasa sa traiesti lol!
Back to top Go down
kake
Member
Member
kake


Posts : 58
Join date : 2007-10-25

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 1:51 pm

mha io zic sai scoateti banu lu punk Smile plm e singuru care vine in orgrimar lol! lol! lol!
Back to top Go down
punkenub
New Member
New Member



Posts : 9
Join date : 2007-11-01

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 5:54 pm

Smile ... da ma .. da de c am luat bann ?
Back to top Go down
Revers3
Member
Member



Posts : 41
Join date : 2007-10-26

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 6:05 pm

punk de fiecare data te bat cand vii in ogrimar..si nu sarim cate "5" pe tn..io am fost singur..a a si da..scotei banu ca vine in og ..macar el are tupeu lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
punkenub
New Member
New Member



Posts : 9
Join date : 2007-11-01

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 6:05 pm

Ba Gm'ilor voi sunte'tii mai nubii decat playerii din Sw sa mor de nu !!
Back to top Go down
punkenub
New Member
New Member



Posts : 9
Join date : 2007-11-01

pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 7:13 pm

Gm care da bann aiurea e un mare labar !! sa il fut in gura de handicapat.. sunte'tii prostii ma sau ce avetii ?
datii bann .. fara nici macar voii sa stiiti dece ... !!
sa imi sugi palaria de gm obosit !! dupa ce ca ai 1000 de buguri care habar nu stii sa le rezolvii .. mai dai si bann fututii mm !
set realmis suntprost.malware-site.www --- cel mai tare servar nu ca handicapatu asta de servar buguit !!! suge'tii palaria !! .. nu ma intereseaza daca stergetii mesaju sau topicu .. yo am zis ce am avut de zis.. . ! sa imi suge'tii palaria !
Back to top Go down
Guppy
Guest




pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 9:02 pm

Vai.. eu tocmai vroiam sa iti cer accountu sau numele de char pe care ai ban sa til scot eu , si sa ma uit in log sa vad cine a dat banu , iar tu ... asta e... regulile sunt reguli... banip pe forum , ingame va ramane pe account ... iar despre buguri ... poate k sunt pt k am preferat un server stabil decat unu care merg multe si face crash din 2 in 2 ore... dar nvm Neutral o sa inchid topicu
Back to top Go down
Sponsored content





pffui doamne !! Empty
PostSubject: Re: pffui doamne !!   pffui doamne !! Icon_minitime

Back to top Go down
 
pffui doamne !!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: Cereri de Ban/Unban-
Jump to: