WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Account creation

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Maximus
New Member
New Member



Posts : 5
Join date : 2007-11-05

Account creation Empty
PostSubject: Account creation   Account creation Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:33 am

Am incercat sa-mi fac cont pe http://wow-underworld.malware-site.www/create/index.php si nu am reusit. de fiecare data imi apare "Vote In Extreme Top 100". Dupa ce dau "Yes" "No" "X" sau orice altceva ma duce direct la pagina unde trebuie sa votez. Nu se deschide in fereastra separata. Stiu ca aveti nevoie de voturi dar totusi...
Back to top Go down
Knight
Guest




Account creation Empty
PostSubject: Re: Account creation   Account creation Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:51 am

Maximus wrote:
Am incercat sa-mi fac cont pe http://wow-underworld.malware-site.www/create/index.php si nu am reusit. de fiecare data imi apare "Vote In Extreme Top 100". Dupa ce dau "Yes" "No" "X" sau orice altceva ma duce direct la pagina unde trebuie sa votez. Nu se deschide in fereastra separata. Stiu ca aveti nevoie de voturi dar totusi...
Intri data si dai Yes si nu te mai redirectioneaza Smile
Back to top Go down
cstrike_spider
Member
Member
cstrike_spider


Posts : 43
Join date : 2007-10-29
Age : 33
Location : Pe scaun

Account creation Empty
PostSubject: Re: Account creation   Account creation Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 4:20 pm

Pai dai Yes , asta e faza si apoi iti faci cont dupa care astepti vreo 5 min sa ti se activeze contu si apoi Good LucK And HaVe Fun
Back to top Go down
Sponsored content





Account creation Empty
PostSubject: Re: Account creation   Account creation Icon_minitime

Back to top Go down
 
Account creation
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: WoW Technical Support-
Jump to: