WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dispar iteme...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Raiker
Member
Member
Raiker


Posts : 67
Join date : 2007-10-26

Dispar iteme... Empty
PostSubject: Dispar iteme...   Dispar iteme... Icon_minitimeSat Oct 27, 2007 5:08 pm

Nu stiu ce se intampla dar imi dispar iteme din backpack...mio disparut staff de la archimonde care am stat 2-3 ore si un off hand din shattered halls...martori sunt majoritatea din guild ca le-am avut... Neutral Shocked
Back to top Go down
Knight
Guest




Dispar iteme... Empty
PostSubject: Re: Dispar iteme...   Dispar iteme... Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 5:18 pm

Raiker wrote:
Nu stiu ce se intampla dar imi dispar iteme din backpack...mio disparut staff de la archimonde care am stat 2-3 ore si un off hand din shattered halls...martori sunt majoritatea din guild ca le-am avut... Neutral Shocked
dispar pt k sunt luate cu bug
Back to top Go down
Eu
Member
Member



Posts : 40
Join date : 2007-11-02

Dispar iteme... Empty
PostSubject: Re: Dispar iteme...   Dispar iteme... Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:06 pm

Knight wrote:
Raiker wrote:
Nu stiu ce se intampla dar imi dispar iteme din backpack...mio disparut staff de la archimonde care am stat 2-3 ore si un off hand din shattered halls...martori sunt majoritatea din guild ca le-am avut... Neutral Shocked
dispar pt k sunt luate cu bug
frumos din partea voastra astia de la hoarda sa mor daca eram gm numai in ban va tine garantez jucati frumos nu cu buguri si sper sa se rezolve problema asta wipe la server din nou ori wipe la cei care au t6 in backpackuri cand sa dat drumu la server si noi faceam illidan auzi zis ca ne ajutat gm au cerut wipe a fost deci dati wipe iar ar fi cel mai bine si sper ca cu noul update sa numai existe buguri de genu asta .
Back to top Go down
Sponsored content





Dispar iteme... Empty
PostSubject: Re: Dispar iteme...   Dispar iteme... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dispar iteme...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Iteme

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: General Discussion-
Jump to: