WoW Underworld Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoW Underworld Romania

Play nice , Play fair , Play on !
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data??

Go down 
3 posters
AuthorMessage
mallboro5
New Member
New Member



Posts : 10
Join date : 2007-11-18
Age : 37
Location : radauti

auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Empty
PostSubject: auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data??   auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 4:56 pm

eu azi am intrat pe C zone ca i a dat drumul si sunt on line 64 fata de aici 94 ... si aveam o intrebare daca vi s au sters caracterurile aici.. ca mie mi a sters caracterul acolo... ca nu l mai am si creca ma mut pe servarul asta m am saturat de servarul ala
Back to top Go down
Shocky
Member
Member



Posts : 68
Join date : 2007-11-04

auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Empty
PostSubject: Re: auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data??   auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 3:18 pm

dap mi sa intamplat ca am luat ban pe un cont si cand mi la scos juhziz nu mai erau 2 charuri Very Happy
Back to top Go down
Freezy
Member
Member
Freezy


Posts : 55
Join date : 2007-11-16

auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Empty
PostSubject: Re: auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data??   auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 4:34 pm

mallboro5 wrote:
eu azi am intrat pe C zone ca i a dat drumul si sunt on line 64 fata de aici 94 ... si aveam o intrebare daca vi s au sters caracterurile aici.. ca mie mi a sters caracterul acolo... ca nu l mai am si creca ma mut pe servarul asta m am saturat de servarul ala

da .. si aici daca folosesti coade si daca suferi contra cui nu trebuie Smile)

btw esti cel de pe traficzone [CS 1.6] !?
Back to top Go down
Sponsored content





auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Empty
PostSubject: Re: auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data??   auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data?? Icon_minitime

Back to top Go down
 
auzi ti vi s au sters caracterurile vre o data??
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» S a dat wipe vreo data ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WoW Underworld Romania :: Romana :: WoW Technical Support-
Jump to: